Pachnąca wiosna u Plażowiczów

Kochani, chyba zgodzicie się z nami, iż wiosna potrafi być magiczna! A tej magii z pewnością nie zabraknie u Plażowiczów. Zapraszamy Was gorąco na weekendowe turnusy przepełnione niespodziankami.Majówka u Plażowiczów

Czy już planujesz wypad na weekend majowy? Otwórz kalendarz, sprawdź kiedy masz urlop i ciesz się wspaniałym pobytem nad morzem. 

U Plażowiczów możesz liczyć na wspólne ognisko w każdą sobotę. Zapowiada się świetna zabawa, prawda? Znajdziesz tu też miejsca na  wypoczynek, rodzinnego grilla, czy mnóstwo frajdy na placu zabaw.

My już zamawiamy piękną pogodę, a Ty wybierz poniżej dogodny termin przyjazdu do Plażowiczów. Widzimy się już niebawem!

Boże Ciało 

Jeśli chcesz wykorzystać wiosenny czas na fantastyczną zabawę w rodzinnym gronie, to dobrze trafiłeś. Gwarantujemy atrakcje dla małych i tych trochę starszych, a wszystko to w nadmorskiej atmosferze.

W tym roku Boże Ciało wypada 30.05 (czwartek), natomiast w sobotę 1.06 mamy Dzień Dziecka. Oj będzie się u nas działo!

Oprócz obowiązkowych atrakcji dla najmłodszych, w sobotni wieczór zapraszamy na wspólne ognisko. Zapowiada się świetna zabawa, prawda?

Obowiązkowe są również długie spacery na plaży. Z pewnością już czujesz to świeże powietrze, prawda? A może uda się i puścić latawiec? 

Zapakuj dobry humor, zabierz całą rodzinkę i przeżyj magiczny długi weekend u Plażowiczów. Ten wyjazd z pewnością zostanie na długo w Twojej pamięci.

Zarezerwuj domek już dziś i spędź wyjątkowy czas w gronie bliskich Ci osób!

" Polecamy z całego serca.  Wspaniała atmosfera, mili właściciele oraz piękny duży ośrodek. Bardzo zadbane miejsce."

Ania Rogalik